| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 18:31 Заглавие: |
|
|
| ThunderPLD написа: | | Незнам моито го храна с едно трансформаторче за влакчета(май някво немско незнам със сигорност) отзад на него пише 1,2А и пак като по чудо ги вади около 20 вата. |
Остава да споделиш-как си измерил мощността/2х20 вата/.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ThunderPLD Нов потребител

Регистриран на: 09 Авг 2007 Мнения: 41 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 18:43 Заглавие: |
|
|
С друг усилвател на същите колони-никва разлика ето как...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 18:45 Заглавие: |
|
|
| ThunderPLD написа: | С друг усилвател на същите колони-никва разлика ето как...  |
А-а-а,ясно!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
showMANiak Опитен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 1094 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 19:12 Заглавие: |
|
|
Абе хора спрете се с тия измишльотини ваши и научете най-накрая пустия закон на Ом:!:
НЕ Е ВЪЗМОЖНО усилвател да изкарва по-голяма мощност от тази която консумира от захранването Освестете се малко бе живеем в реалността.Те такова животно 150% КПД нема нема и да има
А с тия 1.2А просто забрави 20В
П.П-Забравих да се похваля вчера си направих усилвател 100В.Захранвам го от батерийка за часовник  _________________ Може и да бъркам..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 19:55 Заглавие: |
|
|
| Ами обади се на гинес ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 20:27 Заглавие: |
|
|
Е сега ги разбрах китайците как мерят на компютърни колонки с 9 волта захранване и тритранзисторен усилвател 380W PMPO !!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 20:45 Заглавие: |
|
|
Ами ето че китайците са го измислили преди нас хората как става тоя номер  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|