| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
veskobx Опитен потребител


Регистриран на: 07 Май 2005 Мнения: 332 Местожителство: Usa
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 20:07 Заглавие: |
|
|
И като орежеш ниските, кво ше слушаш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 20:47 Заглавие: |
|
|
| veskobx написа: | И като орежеш ниските, кво ше слушаш  |
Морзовата азбука.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 20:47 Заглавие: |
|
|
| Примерно ще слушаш Хоризонт или Христо Ботев!Може и други! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 21:08 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | Примерно ще слушаш Хоризонт или Христо Ботев!Може и други! |
...А защо не и трети/примерно/?Свят широк!Нали така Борко? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 21:29 Заглавие: |
|
|
| Не знам дали не бъркам с това което иска потребителя ,но хелиос и ти ли се базикаш с мен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 21:44 Заглавие: |
|
|
borko 30 има една приказка за ракетата (кривата) и Космоса.
Има и друга интерпретация, ама тя хич не е за този форум, но предполагам и нея я знаеш.
П.С. Май си се изказвал и в една друга тема, но за съжаление нямах възможността и честта да го прочета, та ако може да ми го пратиш и на лични (по същество, не е нужно да си абсолютно точен). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|