 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 20:34 Заглавие: |
|
|
| morskooko написа: | | Този Тв е бил в друг сервиз и имаше следните проблеми... | Паметта беше ли сменявана в другия сервиз? | morskooko написа: | | Когато се включи Тв си работи нормално но след 3-4 мин се появява игра | Играта се появява, когато няма видеосигнал или когато няма синхронизация. Маха се от менюто и на нейно място трябва да излизат снежинки, ако няма антена или "накъдрен" образ, ако няма синхронизация. | morskooko написа: | | Извадих паметта и я програмирах наново след което играта повече не се показа ! | С това програмиране си махнал играта от менюто. Но не става ясно с оригиналната памет, като се махне играта от менюто, дали образа се "гъни" при сигнал от ант. вход ? | morskooko написа: | ... проблема си остава същия пак се гъни сигнала когато е на видео това се появява -сякаш иама силен входен видео сигнал .
Когато включа Компютъра там не го прави . | Изхода на компютъра по ниска честота ли е, или по RGB? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Сря Окт 10, 2007 9:02 Заглавие: |
|
|
| По ниска честота има два входа и на двата го прави! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 10, 2007 19:31 Заглавие: |
|
|
| morskooko написа: | | По ниска честота има два входа и на двата го прави! | Двата входа по ниска честота са почти накъсо и се събират на 20кр. на STV2248. Сравни с осцилоскопа този видеосигнал с видеосигнала от тунера, който постъпва на 18кр. на STV-то. Или размени двата видеосигнала, които влизат на 18 и на 20кр. на STV-то и кажи кой от двата се "къдри"/"гъни" на екрана? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|