| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Сря Окт 10, 2007 22:29 Заглавие: |
|
|
| Презапоена е още с кварца |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Banko62 Нов потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 45 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Окт 11, 2007 4:21 Заглавие: Имал съм този проблем |
|
|
| lusi blazev написа: | | Презапоена е още с кварца | Смятам че със сигурност е кварца .Задължително го смени и то със буква F. И аз ги свалям от стари шасита. По магазините се намират с буква Е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Чет Окт 11, 2007 18:39 Заглавие: |
|
|
| Утре ми пристига кварца от Плевен и ще видим какъв са ми пратили. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Пет Окт 12, 2007 22:37 Заглавие: |
|
|
| Пратиха ми B503 F 45 .Вече цял ден работи без проблеми.Утре ще го издавам.Благодаря на всички отзовали се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|