 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 7:27 Заглавие: |
|
|
| напреж. на катодите на д811,812,813,814,815,816 при вкл. (разбирай откачен пин 41 на цпу)са:11.5в.,11,9,11.2,-11.9,116.3,при sby (вх. stby на 0в. най-малко 3сек.):11.5,1.8,2.-5,1,0,12.4в. и диода свети червено.При вкл. на тв-то LED LD501 свети в зелено.При вход 0в. на stby led 501 свети червено и с дистанц. го превкл. на зелено(раб. режим),но генераторите за хор. и верт. не стартират |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 14:58 Заглавие: |
|
|
| EMOBOG написа: | | Не работи генер. за хор. о-е извод 40 на ИС401 ТДА8842 няма имп.,а на 12кр. и 37кр. има захр. 8в. | Сложи осцилоскопа на 40кр. на TDA8842 и виж в момента на включване с дист. (или от р+) дали за кратко излиза импулса, или изобщо го няма. Виж дали има генерации на 35кр. и колко волта е напрежението на 41, 42 и 50кр.? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 15:57 Заглавие: |
|
|
| ИС804 беше на 4.4в. смених е и сега при вкл. им-то застава в stby и при нат. на бутон прогр. им-то тръгва, на 50кр. не изл. имп., напреж. е 2.29в., 41пин-0в., 42пин-4.5в..При измерв. с мултицета на 42,43пин на цпу тв стартира но с намален верт. размер.Менюто се показа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 2:40 Заглавие: |
|
|
| EMOBOG написа: | | на 50кр. не изл. имп., напреж. е 2.29в., 41пин-0в., 42пин-4.5в... | На 50кр. не трябва да изл. имп. Това е вход, който може да блокира Н-out. Напреженията са добре.
| EMOBOG написа: | | При измерв. с мултицета на 42,43пин на цпу тв стартира но с намален верт. размер.Менюто се показа. | Размера после ще го мислиш. Откачи SDA и SCL шините към 7 и 8кр. на TDA8842 и виж дали ще тръгва при включване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 7:19 Заглавие: |
|
|
| откачих ги откъм тда-то но не се стартира при вкл..Извадих паметта и тв заработи но с намал. вер. р-р.Менютата се показаха.Търся дъмп за този тв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|