| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 16:01 Заглавие: телевизор LCD bang & olufsen иска pin-code |
|
|
тв модел BeoCenter 6-26 при включване иска пин-код който
не се знае.Има ли начин да се пусне без пин _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 15:52 Заглавие: Re: телевизор LCD bang & olufsen иска pin-code |
|
|
Единствен шанс -от фабриката срещу серийния номер и името на клиента  _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 18:29 Заглавие: |
|
|
Тая фирма хубаво се беше покрила ама кво я прихвана
пак да се пъчи и се ще измисли нещо тъпо-телевизор
с пин код и ако го забравиш ще го обикаляш като голям камък
Благодаря и поздрав на Африка _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 18:32 Заглавие: |
|
|
| danail54 написа: | Тая фирма хубаво се беше покрила ама кво я прихвана
пак да се пъчи и се ще измисли нещо тъпо-телевизор
с пин код и ... |
Хич даже не се е покривала, просто техниката и не всеки може да си я позволи. Поради тази причина и номера с PIN-a е по-сериозен.
А и това не е само неин приоритет, но тук просто нещата са доста по-сериозни отколкото при други марки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 18:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря и на RC _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 17:42 Заглавие: |
|
|
Ако си сигурен че не краден ,прати данните,нищо не обещавам,а за цените си много прав,но са и гадни за ремонт поради натъпкването,но...Завсеки влак.... _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 18:14 Заглавие: |
|
|
| danail54 написа: | Тая фирма хубаво се беше покрила ама кво я прихвана
пак да се пъчи и се ще измисли нещо тъпо-телевизор
с пин код и ако го забравиш ще го обикаляш като голям камък
Благодаря и поздрав на Африка |
Въобще не са тъпи нещата,които прави тази фирма....телефон за 40лв нов може да е защитен със пин-код и не му викаме че е тъп,а телевизори дето струват по една шапка пари-не можело...
Много си е хубава фирмата даже...за съжаление е само за ценители.
И хич не е се е покрила фирмата,просто българина няма пари за тая техника и разчита да гледа Банг само след като е 8ма употреба изваден от контейнерите в Дойча,и повозен до тука с бус.... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|