| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 10:15 Заглавие: Хартия за гаранционни лепенки - откъде? |
|
|
Дайте идея от къде може да се намери хартия за гаранционно запечатване на уредите,такава дето като се опита клиента да я разлепи,да се разпада.По книжарниците няма такова нещо - къде ли не съм питал тук в Търново.
Или някаква идея.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 11:33 Заглавие: Re: Хартия за гаранционни лепенки - откъде? |
|
|
| cecostar написа: | Дайте идея от къде може да се намери хартия за гаранционно запечатване на уредите,такава дето като се опита клиента да я разлепи,да се разпада.По книжарниците няма такова нещо - къде ли не съм питал тук в Търново.
Или някаква идея.... | Моите ги печатат в рекламна агенция след понеделник ще попитам откъде ги вземат и ще те информирам перфектни са изглежда като обикновенна хартия но много тънка и жилава при опит за разлепване се къса на парчета а като я залепиш трудно се отлепва  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 13:06 Заглавие: |
|
|
| Това са латексови лепенки. И аз не мога да намеря, поне във Враца не намирам, а питах и ЖАР компютърс - те слагат такива, но не знаят къде има такава хартия, поне така ми казаха. Получавали ги готови от София. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 16:09 Заглавие: |
|
|
http://www.rumenbg.com/ Аз от тук си поръчам. _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 16:22 Заглавие: |
|
|
| Не излиза евтино правенето им по поръчка ,но това е . Ако искаш по тънко един познат си лепеше напечатани на обикновена хартия лепенки ,но със каноконлит -така разлепване няма и винаги се вижда ако е пипано ,но е малко дърводелско ,няма как ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 18:55 Заглавие: |
|
|
С канаконлита побелява - особенно върху черното Аз сам ще си ги напечатам,само хартията да намеря
"Моите ги печатат в рекламна агенция след понеделник ще попитам откъде ги вземат и ще те информирам" - колега ако разбереш ще черпя  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 22:20 Заглавие: |
|
|
Кви лепенки бре братя??? Че вие толкова ли нямате вяра на клиентите си Аз даже завивам капака само с един болта колко да не падне.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 22:30 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | Кви лепенки бре братя??? Че вие толкова ли нямате вяра на клиентите си Аз даже завивам капака само с един болта колко да не падне.  | На мен пък ми ги носят с отворени капаци ,понеже са чули че всимаме пари за отваряне на капака. Ама аз им взимам за затварянето.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 8:12 Заглавие: |
|
|
Отиваш в първото фото което срещнеш и си ги поръчваш.
Може да им носиш фаил с надписите, които ти искаш или там ще ти ги наберат.
Нещо като с визитките.И не е скъпо. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cecostar Опитен потребител

Регистриран на: 15 Май 2003 Мнения: 293 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 11:27 Заглавие: |
|
|
Как какви лепенки - гаранционни уреди. Тарикатите ровят из тях и след това държат да се правят гаранционно - как да стане - виждаш,че е отваряно,ама не можеш да докажеш - и после мъка.Даже и без някой болт идват и казват,че не са пипали.
А за фото не съм се сещал - днес ще проверя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|