| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivod Нов потребител

Регистриран на: 25 Мар 2006 Мнения: 40 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 10:37 Заглавие: BEKO -12.6 Проблем с процесор |
|
|
| Телевизора е след гръмотевица. Захранването е отремонтирано и стигнах до процесор. Оригиналният процесор беше SDA 5535 070,аз го замених с SDA 5530 049 и вече тръгна но се държи странно. Трудно включва и няма вертикална синхронизация само на графиката , вертикалните импулси са подадени на 20 краче. Успях да запаметя няколко програми. Търговецът твърди че двата процесора са заменяеми, а дали е така? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 10:53 Заглавие: |
|
|
Сменете Т402 и Т403 SMD транзистори и графиката ще се оправи.Сложете празна памет.Тази тема е дискутирана. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 20:39 Заглавие: |
|
|
| Процесорите са еднакви, смени двата транзистора, както ти каза колегата pepi_voinishki1957 и си на коня! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|