 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zkm Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 10:17 Заглавие: TV Grundig st55-908dolby - въпрос за сателитния вход? |
|
|
Някой може ли да ми каже Grundig st55-908dolby има някакъв сателитен вход отзад .Може ли да се ползва това чудо и как?
Модерирано от Божилов
Коригирал съм ти заглавието.Следващия път се надявам да не се налага... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Вто Окт 16, 2007 19:26 Заглавие: |
|
|
може ама какво ще гледаш с този аналогов тунер  _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zkm Гост
|
Пуснато на: Пет Окт 19, 2007 14:31 Заглавие: |
|
|
| dinko написа: | може ама какво ще гледаш с този аналогов тунер  |
Изобщо не съм наясно с тези неща .Питам може ли,какво би ми струвало това и от къде мога да си купя .
Сега разбирам ,че аналогови програми почти няма вече .
Ще съм благодарен ,ако ме просветлиш малко |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Окт 19, 2007 14:33 Заглавие: |
|
|
| zkm написа: | | dinko написа: | може ама какво ще гледаш с този аналогов тунер  |
Изобщо не съм наясно с тези неща .Питам може ли,какво би ми струвало това и от къде мога да си купя .
Сега разбирам ,че аналогови програми почти няма вече .
Ще съм благодарен ,ако ме просветлиш малко |
Имах предвид чинията да си купя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|