| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 9:31 Заглавие: TV PHILIPS 32PW9713/12 шаси MD2.220AA-няма картина |
|
|
Колеги проблема е че няма картина има говор ,има графика и до тук
презаписах паметта същата работа .Проверих видеопроцесора TDA4780 ефект пак няма.Някакви идей.......?
Благодаря предварително.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 14:22 Заглавие: |
|
|
| Може да е "ударен" по скарт и да е "изпукал" някой видеоключ.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 18:03 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | | Може да е "ударен" по скарт и да е "изпукал" някой видеоключ.. |
Или проблемен кинескоп. С повдигане на отоплението ще се разбере дали е от него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antey_tv2000 Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2004 Мнения: 96 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 19:14 Заглавие: |
|
|
| Не мога да се съмнявам в кинескопа защото го мерих и е перфектен в момента проверявам всичко около скарта,проблема е че нямам четлива схема . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 19:21 Заглавие: |
|
|
| ТВ не е ли шаси MD2.22E aa |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|