| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Окт 18, 2007 21:46 Заглавие: Кой е виновен? |
|
|
Когато бутоните не искат да включат телевизора-може да им се случи това.
А когато и това не помогне следва големия юмрук.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Окт 19, 2007 9:03 Заглавие: |
|
|
Е кво сега-леко го е поударил само...Не е ли да го замлати с кирката така по мерак...  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пет Окт 19, 2007 9:46 Заглавие: |
|
|
| Не се сетих да включа една видеокамера и да запиша един клиент как обяснява ,че SAMSUNG-а му понеже имал проблем с представката към която се включвала антената имала проблем, "колега" решил да я елиминира ,но като включили антената нещо гръмнало.После той бил го оправил ,ама понеже работил със стари части нещо не се получавало.Та щеше да е хубаво да има едно видео да се види ,колко убедително клиента говори . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|