| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Окт 20, 2007 23:09 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: |
Увеличить фото »»
Ето моя проблем! Като махна тая опция, телевизора си работи. Не мога да открия , защо не работи с нея след като е работил така досега? | прати митая схема,че нещо се различава от мойта S15A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 20, 2007 23:09 Заглавие: |
|
|
Колега, дай да оправиме твоя телевизор. За моя не се коси! Ако имаше проблем с TL431, нямаше да работи нормално телевизора. Дай да видя, дали мога да помогна с това че имам точно същата изгъзица при мен? Дето и не е ясно ни шаси ни нищо. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 20, 2007 23:17 Заглавие: |
|
|
Не мога да прaтя схема, защото и аз не знам каква е. Това съм го извадил от по нов модел SAMSUNG, но си прилича. Някаква смесица, не я разбрах. А на шасито си пише S15A ?
П.П. това беше за zapad _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Окт 21, 2007 6:42 Заглавие: |
|
|
| Ще го пробвам с друг к -п. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Окт 21, 2007 9:24 Заглавие: |
|
|
| takiev имаш ли datasheet на процесора и ако не пиши да ти го пратя за да се ориентираш поне за какво става дума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Окт 21, 2007 21:44 Заглавие: |
|
|
Информация за праца съм свалил, по нея се ориентирам.
На к-па съм пускал 8,5в, 9в, 10.5в за 1 -2 мин. и все същата.
Този к-п на друго шаси работи.
Друго днес не сьм правил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 22:07 Заглавие: |
|
|
| Проблема беше в TDA 8842. Всичко си излезе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|