| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Яну 06, 2005 18:41 Заглавие: заключена клавиатура - TV+Video Samsung |
|
|
Здравейте колеги, имам проблем с един телевизор+видео Самсунг, модел TI-14N5, внесен от Англия, със заключена клавиатура, дистанционно няма, процесор - SAA 5543PS/M4/0258, памет- 24СW08P, видео- TDA 8842, не съм сигурен за модела на шасито, пише AA41-00145c и C15c, имате ли идеи как би могъл да се отключи _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Яну 06, 2005 19:52 Заглавие: |
|
|
Без дистанционно нищо не правиш...RC ще ти каже кое е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 07, 2005 8:40 Заглавие: |
|
|
| tvservice, пробвай с P4226 или код на Supertel - 552 дали няма да се обади. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Яну 12, 2005 13:08 Заглавие: |
|
|
Благодаря на RC, дистанционното което ми посочи стана, но сега ми трябва инфо как се влиза в сервизен режим, защото явно от там се превключват диапазоните за настройка на тунера, в момента има само дециметров обхват _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 15:13 Заглавие: |
|
|
апарата проработи нормално, наложи се да модифицирам записа в паметта.
Закривам темата _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|