| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 21:47 Заглавие: |
|
|
| ОК ,RC няма проблеми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 21:55 Заглавие: Re: Сервиз |
|
|
| SpookY написа: | | ....Ако знаете други сервизи, където ще ме вземат на сериозно и биха си поиграли да потърсят нужното за поправката, пишете!.... |
Отговорих ти на този въпрос в предния си пост.
По-добре избора да е твой и при това на някаква база (по-реална от рекламни постове и банери в интернет). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 22:01 Заглавие: |
|
|
| Ние с колегите бихме се пробвали ама не пишеш нито от къде си нито нищо! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 22:07 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | Ние с колегите бихме се пробвали ама не пишеш нито от къде си нито нищо! |
Пише го!
А и "БУШОН сервиз" - това е достатъчно, а и малко по-горе си призна, че е от "голямото село" ама не четем (само пишем, да не кажа пак за чукчата и съюза на писателите )
(Втория пост на питащия от първа страница.)
Последната промяна е направена от RC на Пон Окт 22, 2007 22:09; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SpookY Нов потребител

Регистриран на: 22 Окт 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 22:08 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | Ние с колегите бихме се пробвали ама не пишеш нито от къде си нито нищо! |
Аз съм от Ловеч, но живея и уча в София. Ако става дума за населено място около тази отсечка съм навит да ти го донеса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 22:11 Заглавие: |
|
|
| Е-е-е-е,значи много е далеч-няма да иска да го донесе до тук за проба!Дано да намери добър сервиз,аз съм голям фен на такива предизвикателства ,ама този път няма да е моя честа -успех в ремонта колега! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SpookY Нов потребител

Регистриран на: 22 Окт 2007 Мнения: 5
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 22:25 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | Е-е-е-е,значи много е далеч-няма да иска да го донесе до тук за проба!Дано да намери добър сервиз,аз съм голям фен на такива предизвикателства ,ама този път няма да е моя честа -успех в ремонта колега! |
Мерси много за желанието! Аз засега виждам нещата на 3 етапа:
1. Диагностициране на проблема (за по-сигурно и по-точно ще търся още някой сервиз)
2. Търсене и намиране на захранващия чип (ако наистина там е проблема)
3. Замяната на този чип (ако наистина там е проблема)
Абе засега няма да се отказвам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|