| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 14:38 Заглавие: Дъмп за Panasonik TX-28MD3P шаси EURO-2M |
|
|
Трябва ми работещ, изпитан дъмп за 24С16 за това шаси пробвах няколко от нета но с тях не изкарва картина
процесоCCU3000I
Жидео VDP3108A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 18:11 Заглавие: |
|
|
| заповядай |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 8:09 Заглавие: |
|
|
| Благодаря но и с този е същото ще търся проблема на друго място |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 9:45 Заглавие: |
|
|
Вертикалното бачка ли?Може и VDP да е.
Те тва са двете най-чести болести на тва шаси. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 10:15 Заглавие: |
|
|
| Вертикалното работи тръгна с един дъмп от друго шаси го свалих с него обаче в горната част на екран от време на време се появяват 3 линиики цветни и е дразнещо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|