| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 15:03 Заглавие: сателитен приемник Orbitech проблем със сигнала |
|
|
модела на приемника е Orbitech Digital S
проблема е следния:при откачен кабел на антената индикатора за качество на сигнала постоянно се мести стига до 60%и пак на долу
а силата на сигнала стои на 10% същия проблем си остава и при закачена антена и не намира никакви програми антената ми е настроена и
в момента има друг закачен приемник на нея който си работи
някой да има някаква идея ?? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 17:21 Заглавие: |
|
|
| мерси сега ще пробвам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 17:24 Заглавие: |
|
|
| После премери дали стига захранване до конвертора 14/18 волта и въобще си провери захранващите напрежения вътре . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 17:33 Заглавие: |
|
|
всичко това съм го проверил напреженията са ок
но не знам как се прави рестарт кои бутони се натискат |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 8:36 Заглавие: |
|
|
| BACKO написа: | | но не знам как се прави рестарт кои бутони се натискат |
В менюто трябва да има нещо като Factory Default или Reset. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 9:18 Заглавие: |
|
|
това го пробвах проблема си остана.
можеби нов софтуер? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 13:49 Заглавие: |
|
|
| А може би сервиз ? Интересно на кой Telestar отговаря щото на сайта на същите TELESTAR.DE няма подобен и ако му вкараш софтуер за друг модел може съвсем да умре ,за мен проблема е по-скоро хардуерен -тунер или връзките му. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 15:28 Заглавие: |
|
|
| Трябва да се види хардуерната и софтуерната версия за кой приемник отговаря,и се търсят софта и програмите.Но ако не сте го правили друг път по хубаво не го правете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 16:39 Заглавие: |
|
|
| ок не съм го правил за сега го оставам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|