| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 18:58 Заглавие: JVC C1480M |
|
|
| Това JVC ме побърка.При допир на шасито се губи картината(черен екран)звука си остава.Отначало си мислех че е студена спойка,спукана писта можеби кварц,някоя бобина можеби.И аз не знам вече.Ако някои се е сблъсквал с такав проблем моля да ми помогне ще съм му много благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 19:14 Заглавие: |
|
|
| Отопление има ли По видео ли запушва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 19:25 Заглавие: |
|
|
| Отопление има, по видео усилвателите всичко е нормално. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 20:13 Заглавие: |
|
|
Я му пиши състава че така по цифри не мога да се ориентирам кое JVC беше това...
И гледай хубаво за спойки... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 20:21 Заглавие: |
|
|
| M52016SP,M51346AP Утре ще го прегледам пак за лоши споики и за пукната писта.Но не мисля че в това е проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 21:35 Заглавие: |
|
|
| Шаси BX2 да не ти прави номера скрина на ТХО то чукни с отверката по него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 7:39 Заглавие: |
|
|
Не мога да се сетя за модела,AV входовете/изходите да не са на една отделна платка,на която има ИС? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 8:06 Заглавие: |
|
|
Явно не е от студени споики или скъсана писта.Работи вече 10 мин. не ще да се разваля каквото и да му правя .Dima няма изходи по ниска честота,модела е старичак,ако искаш да ти пратя снимка да го видиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 8:32 Заглавие: Снимка |
|
|
| Пак започна да си го прави.не е от скрина.на ТХО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 8:37 Заглавие: |
|
|
Dima пратихтиго да го видиш.Кофти работа с този телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|