| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 19:09 Заглавие: VW BETA |
|
|
| Касетофона е с памет 25160 прилагам бина но не знам дали е правилно прочетен защото Cal Gen -a ми дава грешка .Памета я чета с понито като 25160 може би трябва да я разпоя от платката.Ако може някой да помогне Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 20:12 Заглавие: |
|
|
Бина не е коректен, не знам как си го чел? Свали си го, и го прочети като хората! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 20:28 Заглавие: |
|
|
| не е прочетен целия - модела го няма , а той е към края |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 21:35 Заглавие: |
|
|
| ok . Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|