| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
astra_tv Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2005 Мнения: 105 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 15:31 Заглавие: Сервизен режим на TV HYUNDAI 29HF21 |
|
|
| Телевизорът е изпълнен с TDA9351PS/N3/3. Под основния надпис пише CF4543 и под него CF6492. На самия чип има лепенка, на която пише NTDA9351C315AG. Ако някой може, моля да помогне с информация за влизане в сервизен режим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 15:35 Заглавие: |
|
|
пробваи д.у за BЕKO с волуме минус _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 23:28 Заглавие: Re: Сервизен режим на TV HYUNDAI 29HF21 |
|
|
| astra_tv написа: | | Телевизорът е изпълнен с TDA9351PS/N3/3. Под основния надпис пише CF4543 и под него CF6492. На самия чип има лепенка, на която пише NTDA9351C315AG. Ако някой може, моля да помогне с информация за влизане в сервизен режим. |
Не е ли гаранционен? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
astra_tv Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2005 Мнения: 105 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 16:01 Заглавие: |
|
|
Не става с "VOLUME-" на BEKO . Не е PHILIPS код. Няма скрити бутони по дистанционното.
Гаранционен е, но клиентите са си загубили гаранционната карта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 17:57 Заглавие: |
|
|
Я провери това от лични _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
astra_tv Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2005 Мнения: 105 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 16:06 Заглавие: |
|
|
Успях да вляза в сервизен режим с дистанционно за TV NEO с двата скрити бутона.
Благодаря на всички отзовали се!
Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|