| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 17:48 Заглавие: DVD LG DA-3630 - захранване |
|
|
Колеги на въпросното ДВД му е дефектирало захранването като има пръснато инетегралче на което не му се чете надписа. Интегралчето е
означено на платката като IC902.Изтеглих схемата от саита на K&K но
там е означено само с инициали PWM IC и няма никакъв номер.
Ако някои има на представа какъв е номера на интеграла моля да сподели |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 19:08 Заглавие: |
|
|
FSDH0165 Ама като си дръпна схема, що не си дръпна и парт листа? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 21:00 Заглавие: |
|
|
| Огромни благодарности mitachi. Има ли особенности около ремонта на това нещо? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 1:03 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | | Огромни благодарности mitachi. Има ли особенности около ремонта на това нещо? |
Няма никакви особености - какво толкова му се плашиш? Сменяш дефектните елементи, проверяваш веригата за регулиране на напрежението и после не би трябвало да имаш проблеми.
Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|