| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 19:22 Заглавие: |
|
|
| Не ти препоръчвам ,вземи си спрей за автокорекции ,черен . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Окт 25, 2007 20:53 Заглавие: |
|
|
Какви глупости говорите?Блажна боя.Смешно... и тъжно.
Вие ,физика не сте ли учили?.Да не бъркате с радиатора на парното?
Нали ,радиатора трябва да отделя топлина....През блажната боя....
Що не си боядисате радиатора на колата с блажна боя...Цвета е без значение...Препоръчвам да е жлът.
Кой ще ми каже какво ще се получи? _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasiorocknroll Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 180
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 7:31 Заглавие: |
|
|
Ето цитат от едно книжле за лабораторно упражнение по конструиране на ЕА.
"ТОПЛИННИЯТ РЕЖИМ, ПРИ КОЙТО РАБОТИ ЕА В НАЙ-ГОЛЯМА СТЕПЕН ЗАВИСИ ОТ НЕЙНАТА КОНСТРУКЦИЯ И НАЧИНА НА ОТВЕЖДАНЕ НА ОТДЕЛЯНАТА ТОПЛИНА В ОКОЛНАТА СРЕДА - ЧРЕЗ КОНВЕКЦИЯ, ЧРЕЗ ТОПЛИННО ИЗЛЪЧВАНЕ И ЧРЕЗ ТОПЛОПРОВОДНОСТ."
Остава открит въпроса - кое искаме да подобрим от трите горепосочени неща. Топлопроводността и конвекцията чрез боядисване в никакъв случай не могат да се променят. Остава да се промени топлинното излъчване, кето ще се намали вследствие на пласта боя. Не смятаме, че анодрането е боядисване.
Виждали ли сте арабин в черни одежди ?  _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 10:38 Заглавие: |
|
|
Топлинното излъчване ще се подобри с пласта боя,температурата на пласта боя ще бъде същата,както на алуминиевата основа,а инфраред лъчението ще бъде 10 пъти по голямо,но неговият принос за топлоотдаването е само около 10%.Алуминия се боядисва трудно и нетрайно.Моля погледнете коефициента на излъчваемост (emissivity),на алуминия и боите и помислете малко...Слоя боя не може да задържа енергия в себе си,за да повишава температурата на радиатора,а радиаторни системи с висока скорост на принудителна конвекция не се боядисват за да са ефтини,не се и анодират.Анодирането е доста по трайна обработка отколкото боядисването
http://ib.cnea.gov.ar/~experim2/Cosas/omega/emisivity.htm |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 14:21 Заглавие: |
|
|
Между другото,току що се наложи да ползвам шпрей за термоемисионни цели-шпрей за барбекю се води,има сребърен,златен и черен-цвета е почти без значение..(работя във фирма,която призвежда инфрачервени термометри) Ако се "лови" за алумин е чудесен,горещо го препоръчвам...само 8.50
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 14:59 Заглавие: |
|
|
Е ,може и с боя за печки ,черна ,ама като правите термометри ,що не премериш температурата на някой радиатор без и със боядисване ,веднага ще стане ясно.
И един цитат от сайта на Род Елиот който твърди същото за тънкия слой автоспрей : Emissivity refers to radiation, which is only a relatively minor (typically 25% or less) but still important means of dissipating the heat. Most heat is conducted to the air at the surface boundary, and although black oil paint has excellent emissivity, it will also insulate the fins from the air. Overall, as discussed above, about the best treatment is black anodising, but matte black automotive type lacquer is also very good (IMO) - provided it is applied as thinly as possible. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 15:23 Заглавие: |
|
|
| Премерването на температура на гол алуминии с инфраред термометър е проблемно точно поради ниската енергия на излъчване,препоръчва се за да има известна точност,когато се мери алуминии да се залепи парче лепенка,или да се пръсне с боя.Но аз съм мерил един и същи радиатор с платина,боядисан и не.Боядисаният е малко по студен,сега не помня процентите но бяха около 7-8.Този шпрей койото снимах е матов и много черен(това не е толкова важно)...ей сега напръскахме едно "черно тяло".. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasiorocknroll Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 180
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 15:56 Заглавие: |
|
|
Въпроса ми е елементарен-по-добре ли ще се охлажда ако е боядисана шината/с алкидна блажна боя/ или по-зле.Проектанта казва че ще се охлажда по-добре.Това много ме учуди и затова Ви попитах.Благодаря Ви за мненията!  _________________ http://www.bg-sonic.com/members.php?id=147 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 1:49 Заглавие: |
|
|
Брей, много поучителна тема! Утре ще си боядисам котлоните на печката с алкидна блажна боя. Температурата на боята ще е същата като тази на котлона и няма да има загуби на топлина. А инфрачервеното излъчване ще е 10 пъти по-голямо и ще загрява тенджерите по-добре. Как не съм се сетил досега!
Не слушай какво ти приказват разни телевизионни техници, защото темата не е за тях, а само за проектанти и инженери. Твоя проектант е напълно прав! Особено, ако шината ти не разчита на въздушно охлаждане и се намира на Луната или на Марс.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|