 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 17:25 Заглавие: Дъмп за Elite14ES081 |
|
|
Процесор -LC863532C_55K9_6VR6Z,EEPROM-24c08,видео-LA76810A,лепенка на платката-SS0610-2#1429.
С дистанционно за събуфер циганина е влязъл в сервизното меню и сега екрана е черен,разделен на 4 квадрата от бели линии.
С дъмп от Elite14ES08 работи,но обхватите са разменени,в дясно има вертикална лента с подгънато изображение....
Т.е.трябва ми дъмп,ако някой има точно от този модел ще е супер |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 17:54 Заглавие: |
|
|
Заповядай _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 18:31 Заглавие: Re: Дъмп за Elite14ES081 |
|
|
| stoyangeo написа: | Процесор -LC863532C_55K9_6VR6Z,EEPROM-24c08,видео-LA76810A,лепенка на платката-SS0610-2#1429.
С дистанционно за събуфер циганина е влязъл в сервизното меню и сега екрана е черен,разделен на 4 квадрата от бели линии.
С дъмп от Elite14ES08 работи,но обхватите са разменени,в дясно има вертикална лента с подгънато изображение....
Т.е.трябва ми дъмп,ако някой има точно от този модел ще е супер | След циганина и ти можеш да влезеш там и да си оправиш нещата Това което виждаш е нещо като генератор за евентуално регулиране заложено като екстра в сервизния режим Все си мисля че така по лесно ще сеоправиш отколкото да пишеш памети и после пак регулировки успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 13:35 Заглавие: |
|
|
danco,благодаря ти.Дъмпа заспа,включително геометрията.
To fishev,преди да поискам дъмп се разходих из всичките 12 ADJUST подменюта,но не разбрах от къде може да се вкл/изкл това черното |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|