| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 16:25 Заглавие: KTN 21AVS.шаси STCTV5M-няма звук |
|
|
Колеги,това китайско шаси беше с нарушени линейности по вертикала-оправих ги от сервиза.Звук обаче няма -чува се само някакво пищене в говорителите.Смених STV 2246,не е от него.Някакви идеи други имате ли,защото от три дена го ровя и не стигам до никъде.Процесора е st92195c3b1/PEX.звука е cd5265cs. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Окт 26, 2007 20:59 Заглавие: |
|
|
По състава прилича на шаси TV2K , но схемата която имам НЧУ е TDA1905 и китаиците явно са си запазили правото на малки разлики . Има доста писано за шасито . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 9:00 Заглавие: |
|
|
Шасито е STCTV5M/031031/-поне така пише,входа в сервиз е със скрития бутон,cd5265cs-крайното стъпало са 2 броя. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 11:25 Заглавие: |
|
|
Само за спорта-в сервизното има едни опции 1,2,3 и т.н. След като промених опция 3 дойде звук,не е идеален,
ама ми писна и ще го издавам. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 12:11 Заглавие: |
|
|
Шасито е TV5M,ако искате да Ви пратя една памет,ако предполагате, че е от нея. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 13:59 Заглавие: |
|
|
dima,аз пробвах няколко,но със всичките се държи по един и същ начин/всичко си е добре само говора с някакво леко пищене в него/ _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|