| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Apple I phone Гост
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 9:52 Заглавие: Apple I phone |
|
|
prodavam I phone chisto nov 900lv vnos ot shtatite v kotiq neotvarqn
tel - 0878 546 266 - velizar |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 9:55 Заглавие: |
|
|
Като пускате обяви-пишете от кой град сте
И имайте в предвид че в този форум пишем на български! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
californieca Опитен потребител


Регистриран на: 18 Яну 2005 Мнения: 439 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 10:09 Заглавие: |
|
|
колко е капацитета му 4 или 8GB _________________ Всичко е в тока  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DIDO_VV Нов потребител

Регистриран на: 19 Сеп 2007 Мнения: 23 Местожителство: гр. София
|
Пуснато на: Чет Ное 01, 2007 19:51 Заглавие: Re: Apple I phone |
|
|
[quote="Apple I phone"]prodavam I phone chisto nov 900lv vnos ot shtatite v kotiq neotvarqn
tel - 0878 546 266 - velizar[/quote
Много пари му искаш.В щатите е 430 долара,а това са си 550-600 лева. _________________ ЗА ПОВЕЧЕ КОНТАКТИ СИ КУПЕТЕ РАЗКЛОНИТЕЛ!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|