 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tigar Опитен потребител


Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 277 Местожителство: Selo SF
|
Пуснато на: Съб Окт 27, 2007 21:45 Заглавие: |
|
|
с мотокракера няма проблем:
пиновете:
1 и 2 накъсо-маса
17-ресет
21 и 22 RX/TX
друго не ти трябва дори и ресета,защото като вкл. апарата той сам се резетира, другия начин преди да почнеш да го четеш му забиваш ресета за секунда към маса и си в час.
Пробвай го това,навремето ги четях така ,метода е 100% тестван.Другото което ти трябва е един работещ интерфеис с макс 232
никаква друга философия.С мтокракера се избира кварц модел на проца и първо се ботва и след това се чете.ако КВАРЦА е 8мгх.(на процесора) и го четеш като 4мгх. няма да стане в никакъв случай
Много изписах и айде успех. _________________ чистене на грешки на автомобили европейско производство, и автоелектроника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 10:07 Заглавие: |
|
|
Да ви кажа със самоделки е така.Аз пробвах няколко програматора и един чете друг не и така нататък ,накрая си купих един мисля на много сносна цена на фона на Омегата и досега не е имало процесор които да не го прочете.Програматора е УПА usb цената е 250 лв чете от раз няма смяна на кварцове и разни глупости други , ако не го прочете има бутон на които се вижда прочината кои пин не е в норма и се вдига .Безплатен ъпдеит на нови версии и коректно отношение на автора на програматора и ма и приставка за толкова омразния TMS в Delcoto. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|