 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 21:34 Заглавие: |
|
|
| morafeta написа: | | не съм запознат мн с нещата та за какво уживяване става въпрос ! и изпробвал ли си я тази схема която ми показа сега ше я разгледам аз |
Оживяване се пише с "О" и означава, че след като сглобиш схемата, ще трябва да я накараш и да работи. Разбира се, ако всичко направиш както трябва, усилвателя би трябвало да тръгне от раз, но практиката показва, че това не винаги е така. За да се впуснеш в такова "приключение" ще са ти нужни поне основни познания по електроника. Ако ги нямаш, по-добре не се захващай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
morafeta Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2007 Мнения: 18
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 11:08 Заглавие: |
|
|
ами имам горе доло някакви познания 5 години съм учил електроника ! та за това искам да си сглобя нещо да се по мача ей така за спорта _________________ Всичко е Късмет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 13:49 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Оживяване се пише с "О" и означава, че с |
Ако не я Уживи,то тя ще го Ужили  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|