| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Yu Опитен потребител

Регистриран на: 05 Яну 2005 Мнения: 138 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 19:33 Заглавие: TV Elite TV-1442S няма звук |
|
|
| Телевизора е със процесор TDA0381PS ИС за звука така е гръмнала че не се вижда каква е започва с AN7..., ако някой има схема моля да каже каква е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 20:38 Заглавие: |
|
|
| AN7522 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yu Опитен потребител

Регистриран на: 05 Яну 2005 Мнения: 138 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 20:43 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 20:58 Заглавие: |
|
|
AN7522 ili 23. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 22:04 Заглавие: |
|
|
Виж това
 _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|