| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Lizard Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 178
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 19:35 Заглавие: Продавам развален лаптоп |
|
|
Продавам развален лаптоп HP Compaq NX9008 с отлепен чипсет на дъното. Лаптопа засега се продава цял, ако няма интерес до няколко дни ще го пусна на части!
Линк с общи характеристики:
http://www.nbprice.ru/catalog/model/2754.htm
Ето и характеристиките специално на моя:
CPU: Celeron 2800Mhz FSB400
DVD/CD-RW: Samsung SN308B
RAM: 128+256MB DDR333,
има си зарядно и батерия с индикатор на заряда - 90W. Aко някои се интересува ще дам и серийните номера!
Цена: 400лв - всичко (може коментар)
За контакти тук, ЛС или 0883335858! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ShaGratH^ Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юли 2006 Мнения: 453 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 20:30 Заглавие: |
|
|
Къде е уловката От какво естество е повредата?Не подлежи ли на ремонт? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Колев Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2006 Мнения: 532 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 22:39 Заглавие: Re: Продавам развален лаптоп |
|
|
| ShaGratH^ написа: | Къде е уловката От какво естество е повредата?Не подлежи ли на ремонт? |
| Lizard написа: | | ...Compaq NX9008 с отлепен чипсет на дъното.... |
Тук Е.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ShaGratH^ Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юли 2006 Мнения: 453 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 23:04 Заглавие: |
|
|
Тц тц и аз чета "отличен" чипсет вместо "отлепен"Пуста разсеяност...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|