| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
peshootvt Активен потребител


Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 57 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 12:45 Заглавие: |
|
|
Най-точния пулт си е ясно, че е оригинала.
Цена: 29,00 лв. _________________ За колегите съм Пешо Шарпа. Ако нещо Ви тревожи за SHARP, питайте. На никого не съм отказал.
Skype: peshootvt
Към клиентите - За мерси не ме търси. От утре не се плаща.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 13:36 Заглавие: |
|
|
| peshootvt написа: | Най-точния пулт си е ясно, че е оригинала.
Цена: 29,00 лв. |
Че е най-точен-най-точен е.
Ама като ги знам пустите оригинални шарпови пултове колко карат и като направя сметка че вече имам продадени телевизори с пултове заместители на Виза дето навъртат сигурно седма-осма година без нито една рекламация от скапан пулт и почвам друго да си мисля. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 22:33 Заглавие: |
|
|
Намерих оригинален пулт, но ТВ иска PIN cod,а собственника не
знае нищо. Пробвах с налучкване, но не го открих./хххх-pin code/.
Дъмп или нещо друго? Приемам идеи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 22:37 Заглавие: |
|
|
| Как се казва оригиналния пулт, че нещо пак почнаха да се омотват нещата (май)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 23:03 Заглавие: |
|
|
Пулта е оригиналния на този ТВ , които успях да вазтановя.
Утре ще отговоря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 23:22 Заглавие: |
|
|
дъмпа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Окт 31, 2007 23:29 Заглавие: |
|
|
| Ще пробвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
peshootvt Активен потребител


Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 57 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Чет Ное 01, 2007 8:51 Заглавие: |
|
|
Не си губете времето и тровите нервите за смяна на дъмп.
Влизате в сервизния режим. Нулират се адреси 4D, 4E, 4F, 50 и 51. Първия адрес е за активация на паролата, другите са числата на паролата. Нулирането е чрез дистанционното по степени на двойката, т.е. ползват се числа 0,1,2 и 3. След махане на пина, ударете една авто-настройка за да се махнат каналите евентуално заключени с ключ.
ПП. Оригиналният пулт е с партиден код: RRMCG1059BMSA _________________ За колегите съм Пешо Шарпа. Ако нещо Ви тревожи за SHARP, питайте. На никого не съм отказал.
Skype: peshootvt
Към клиентите - За мерси не ме търси. От утре не се плаща.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Чет Ное 01, 2007 21:56 Заглавие: |
|
|
Благодаря земляк! И това ще пробвам. А как се влиза в
сервиза на това ТВ?
На пулта пише G1059SA ./за сведение на RC и другите/. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Ное 01, 2007 22:50 Заглавие: |
|
|
С два бутона от предния панел и мрежовия ключ.
А PIN -a се маха с бутона с нарисувано ключе и мрежовия ключ.
Ако беше написал и тези подробности - темата сигурно нямаше да е на трета страница вече.
(Ако друг път ти се наложи, пък и за някой който прочете темата в бъдеще - заместващия пулт в случая е FRC106) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|