| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 18:16 Заглавие: |
|
|
| EMOBOG написа: | | при норм. р-р +В е 113в..е-те ги изм. с цифров мултицет и показва в нормите до 5% |
Абе хората те питат как ги мериш-с товар или без -не с какъв уред .Научи се да отговаряш каквото те питат щото нищо смислено като отговор няма да получиш. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 18:28 Заглавие: |
|
|
За товара-
Хващаш крушка поне 50 ватова,откачаш ТХО и я слагаш за товар.
Аз ползвам понякога и 60-80ватова-няма проблеми.Много рядко има захранвания на които със 80 ватова или нагоре да им сработва защитата.
Някои захранвания които не тръгват със закачена крушка за товар се пускат без товар и вече след като тръгне можеш да има закачиш крушката-тогава вече не ги бърка. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Пон Ное 05, 2007 21:05 Заглавие: |
|
|
смених 10мф/100в. във вторич. на и-то и ра-ра се нормализира
Модерирано от RC
Извинявай, ама недей да пишеш телеграми.
Тук не вземат стотинки за всеки написан символ.
Интересно ми е дали след време ако си прочетеш постовете ще разбереш за какво иде реч  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|