 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Съб Ное 10, 2007 10:17 Заглавие: |
|
|
Дерзай  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Ное 10, 2007 11:23 Заглавие: |
|
|
Мдааа,това е схемата ,която ми изпрати колегата Ноел.Това обаче с което аз се боря явно не е същото шаси.Там няма тримери ,има два тримера и една бобинка на малката платка на самия кинескоп.Анода на диода и съпр22ком не отиват на земя.Освен аз да пропускам някое мостче ,боята е доста тъмна и не си личи пътечките накъде отиват.Днес ако успея да се добера до там в тоя сняг ще се опитам да сваля схема на хор. развивка. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Ное 10, 2007 19:28 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | За съжаление ми е доста далечко но това не е оправдание.Просто трябваше да плащам хиляди неща и за мен не останаха парички. |
Аз тръгнах днес по обяд за срещата, но не можах да стигна до Шумен, защото заради снега три от най-удобните ми прехода през балкана бяха затворени от аварирали камиони. Добре, че поне успях да се върна обратно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 10:33 Заглавие: |
|
|
Жалко,все се притеснявах за тези хора дето са на път,като гледах как вали и дано са се прибрали по живо по здраво без инциденти.И аз не оправих на бабата телевизора.Забелязах ,че има изкривяване тип възглавница и звука леко премодолира.Другата седмица ще го завлека в сервиза да видя на спокойствие аджеба кое шаси е и какво точно става.Не се отказвам.
Може модераторите да преместят темата ,че малко се разводни.  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|