| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
agentarz Нов потребител

Регистриран на: 11 Ное 2007 Мнения: 3 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 20:29 Заглавие: Търся схема на NEO DVD-HT335DIVX |
|
|
Търся ел.схема на NEO DVD-HT335DIVX.
Или по точно на захранващата част. Има нещо изгоряло и не мога да разбера какво е. DVD-то не тръгва въобще. Чува се само пиукащ звук през интервали от около 0.5s. До транзистора има 300V (което ми се вижда много) след него също излизат 300V. До трансформатора (FY-3003-T1 REV:2A Hi-pot 0508) има ток и след него нищо (мисля че не е изгорял). Казаха ми че може да е от UTC 86I UC3842A. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 20:36 Заглавие: |
|
|
А каква е причината да не потърсиш сервиз?
Начина по който описваш нещата не говори добре за възможностите ти да се справиш сам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
agentarz Нов потребител

Регистриран на: 11 Ное 2007 Мнения: 3 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 20:46 Заглавие: |
|
|
| Носих го в сервиз. Те ми казаха че може да е от интегралката. Нямаха я, пък и не им се занимаваше. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 21:06 Заглавие: |
|
|
| Смени сервиза. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 21:56 Заглавие: |
|
|
| резреши си виждането на емейла си |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
agentarz Нов потребител

Регистриран на: 11 Ное 2007 Мнения: 3 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Пон Ное 12, 2007 0:38 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Смени сервиза. |
Просто няма къде на друго място да го занеса. От малък град съм и няма много сервизи за електоника.
| zapad написа: | | резреши си виждането на емейла си |
Разреших го.
| Филипов написа: | | То си е за негова сметка. Може да ползваш файлообменника. |
Така е направено по-подразбиране. Не съм му обърнал внимание. Все пак съм нов във форума ви.
П.С.: И тея цифри се забравям да ги пиша.
| Цитат: | | Code entered does not match image. Please, try again! |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Ное 12, 2007 18:56 Заглавие: |
|
|
Моя съвет е да идеш горе на "Потребители" и да сортираш колегите според местоживеене-все пак Разград не е хич малък град-бива си да няма сервизи. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|