Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся помощ,Декодиране авторадиокас.Blaupunkt Alpha-5

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004
Мнения: 333
Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2004 11:35    Заглавие: Търся помощ,Декодиране авторадиокас.Blaupunkt Alpha-5 Отговорете с цитат

Ако някой от колегите би могъл да помогне с информация,за начина за декодиране на въпроснияАвтокасетофон-при него липсва памет или може би е в процесора???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 6933
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2004 18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурен ли се ,че има код въобще -ако няма памет извън процесора най вероятно няма .За всеки случай дай допълнителна информация за модела имам някакви файлове за Блаупункт но не и алфа-5 може би има друго обозначение още.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004
Мнения: 333
Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2004 16:57    Заглавие: Благодаря за отзивчивоста! Отговорете с цитат

Така,ето и пълно описание на Португалското "изчадие",защото не е от висок клас,лентодвижещия(кас.)механизъм е Филипсов с шприцованите маховици които се цепят!Лицевият панел(грозен като при повечето от типа) е с дълъг и тесен дисплей светещ в синьо! Има RDS,Всички функции са логически с изключение на мех.кас. с два бутона за четирите операции! Значи отпред на прозореца за касетата е монограма Wolkswagen ALPHA......отстрани на лепенката с баркода си е стандартното BLAUPUNKT GMBH...Alpha-5 Polo?Lupo и производсвените номера! Централния процесор е на Texs Instruments-серия..F11-32AOXVW ! Никъде не открих стандартна или "екзотична" памет,дори и на лицевия панел! Не съм отварял тунера??? може да има там,но е много труден за "разковаване"! От доста години се занимавам с Декодиране на автокасетофони и тем. подобни, имам доста BIN. файлове (но не всичко)! На драго сърце бих пратил на всеки това което му е нужно и го имам!.......За въпросния ALPHA-5......чесно казано за пръв път срещам и се сблъсквам с такъв! Благодаря за отзивчивоста,имейла ми е [email protected] ICQ 248-602-640........ако мога да бъда полезен някому с нещо ,ще се радвам! поздрави Ив. Мийков. P.S. Има код и не е "блокиран" при запускане изписва SAFE и секунди след което,четири нули...готов за въвеждане!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vasi
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 18 Фев 2003
Мнения: 30
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2004 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Най вероятно паметта да е в процесора.Ако искаш обади се на моето ICQ да коментираме .Поздрави !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004
Мнения: 333
Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Вто Фев 24, 2004 10:08    Заглавие: Поправка Отговорете с цитат

Непременно ще ти се обадя на Кюто при първа възможност,днес мрежата тук при мен е "ужасна" дори и кюто се задъхва,Благодаря и поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov