| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
2015 Гост
|
Пуснато на: Пон Ное 12, 2007 19:45 Заглавие: Тв Delton 2151sttxe свива картината |
|
|
| Здравейте колеги въпросният тв при включване започва да пищи в тхо-то. Картина и говор има ,но картината е свита хоризонтално от двете страни повече е свита от дясно окло 5 см.Захранването е нормално 116в о,другите също са в нормите.Сменил съм тхо-то кондензаторите около крайният транзистор и него също.Отклонитепната с-ма е проверена,драйверният транзистор и кондензатори също.Шасито ми прилича на ELITE и състава му е ; пр. st 92195c3b170eo видеото е ctv2248c. Ако имате някаква идея МОЛЯ помагайте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пон Ное 12, 2007 21:13 Заглавие: |
|
|
| Само при вкючване ли пищи , или винаги.Смени С-то последователно на ОС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 7:48 Заглавие: |
|
|
| Пищенето се чува за около 5 сек и спира , но картината е свита и транзистора рязко загрява до изгаряне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 18:42 Заглавие: |
|
|
| Проверих я с абсолютно същата ОС.На колектора на транзистора показва нещо като трионообразен импулс .При откачен т-р диаграмата на базата е с правоъгълни импулси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|