 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Ное 12, 2007 19:09 Заглавие: |
|
|
| vasko_1 написа: |
Мерси много ама тая схемя няма нищо общо с моя UPS  |
Щом го казвате значи е така!Ама как да се сетя какво има във
Вашия UPS
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=27752&topicshow=Правила за създаване на нова тема
Просто допуснах ,че може да е нещо сходно,да видите принципно
как работи ,как е изпълнена комутацията на крайните транзистори  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vasko_1 Нов потребител

Регистриран на: 22 Авг 2007 Мнения: 15
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 9:45 Заглавие: |
|
|
Разбирам това но мисълта ми беше като пусках темата ако някой се е сблъсквал с този UPS и има схемата да ми помогне.Все пак благодаря че искаш да помогнеш.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Silversound Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2006 Мнения: 331 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Вто Ное 13, 2007 18:20 Заглавие: |
|
|
И на мене ми седи един UPS който в последствие стана вече мой и трябва да си го оправя но не мога да намеря данни за една интегрална схема UESV0239....360-2040B. която управлява мосфетите и нея я набедих за изгоряла защото след смяна на мосфетите товари едното рамо и вдига много голяма консумация.
Проблема и при тебе може да е същия.
Ако все пак някой изкопае някаква инфорамация за тази схема ще съм благодарен.
Въпросната ИС е произведена от ON. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|