 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 14:35 Заглавие: |
|
|
| getzata написа: | | А откъде мога да си набавя ИФК2000 . Аз направих един стробоскоп с две ИФК120 , но ми трябва нещо по мощно. Обиколих магазините, но никой не е чувал за ИФК2000. |
Намират се но им дигнаха нечовешко цената !
доколкоот си спомням около 40 долара е цената! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gattaka Нов потребител

Регистриран на: 15 Ное 2007 Мнения: 5 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Ное 15, 2007 19:53 Заглавие: Здравейте |
|
|
Проблема ми е следния:понеже разполагах с една ИФК-120 и реших да си направя и аз един блитц!Минах през доста схеми,включително и някаква руска с тиратрона МТХ-90!Обаче нито една схема не заработи добре.В крайна сметка си направих схемата на млад конструктор за аудио блиц!Да ама много тъпо.Щото този блиц се стартира посредством микрофо и тондекодера LM567.И фактически желания блиц ефект не се получава.За това моля,някой може ли да предложи подходящ генератор с регулируема честота,който да се свърже кум въпросния аудио блиц на мястото на аудио "задвижване"!И изобщо има ли смисъл да се занимавам с тази лампа и тази схема или имате предвид нещо по-добро!
Предварително благодаря!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|