| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
unknown85 Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2004 Мнения: 85 Местожителство: burgas
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 17:33 Заглавие: Продавам Усилватели |
|
|
Продавам Усилватели за кола и за дома ! Наличност 4 броя car amp едното е ръчна изработка 200вата филтрирано на 20-100хз "бас" !
Скоро снимки цени на всичко ! Ако има заинересовани да пишат ЛС или на пощата Have Fun
Последната промяна е направена от unknown85 на Съб Ное 17, 2007 22:09; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 17:40 Заглавие: Re: Продавам Усолватели |
|
|
| unknown85 написа: | Продавам Усолватели за кола и за дома ! Наличност 4 боря car amp ендото е ръчна изработка 200вата филтрирано на 20-100хз "бас" !
Скоро снимки цени на всичко ! Ако има заинересовани да пишат ЛС или на пощата Have Fun |
Хубаво ама си оправи заглавието щото така е все едно че продаваш солници  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
unknown85 Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2004 Мнения: 85 Местожителство: burgas
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 22:11 Заглавие: :) |
|
|
съжелявам за така добре разбираемото обръщение !
Мерси за корекцията "flex type-то ми е мноо маняшко |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|