 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 10:15 Заглавие: търся numeric coprocessor 8S387-25 Cyrix |
|
|
търся numeric coprocessor 8S387-25 Cyrix  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bonbonsladuk Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 18, 2007 15:38 Заглавие: |
|
|
| Би трябвало и 387SX да ти свърши работа. В краен случай емулатор. Това за някакъв лаптоп античен ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Нед Ное 18, 2007 16:21 Заглавие: |
|
|
| bonbonsladuk написа: | | Това за някакъв лаптоп античен ли? |
да  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bonbonsladuk Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 18, 2007 19:21 Заглавие: |
|
|
| Имам някъде по шкафовете затрупан, ако ровя, ще гледам и за него...Но не разчитай много...Ползвай Q87 емулатор. Не беше лош. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|