| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Вто Ное 06, 2007 15:16 Заглавие: Звук DK на ТВ MARQUANT MCT-14934P2 |
|
|
Състава на ТВ-то е:Проц. PTCS 030201 +24C08,Видео LA76810B.Дистанционното е RC 4299 _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:03 Заглавие: Звук DK на ТВ MARQUANT MCT-14934P2 |
|
|
Не може ли някой да помогне?Като допълнителна информация мога да добавя,че менюто е картинно,шасито е китайско.Как се влиза в сервизен режим,защото само така може да се промени МЧ на звука или чрез нов запис на памет. _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 09, 2007 9:28 Заглавие: |
|
|
Не съм срещал досега такова нещо,ако има надписи по платката дайте ги,може по шаси да се измисли нещо,предполагам че сте гледали за скрити бутони на пулта на ДУ? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 15:54 Заглавие: Звук DK на ТВ MARQUANT MCT-14934P2 |
|
|
В отговор на Димитър:Няма скрит бутон.Върху платката нищо не ме навежда на наименование на шаси,явно надписите са били в/у хартиени лепенки,но естествено аз не съм първия,който го отваря така ,че нямам информация.Може би ще се откажа. _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Ное 11, 2007 16:12 Заглавие: |
|
|
| Картинка на пулта му можеш ли да качиш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 20:32 Заглавие: Звук DK на ТВ MARQUANT MCT-14934P2 |
|
|
Не зная как се праща фаил през форума. Даи ми имеил или скаип адрес. Имам картинка на RC-то.
Модерирано от RC
Качваш картинката на някой free сървар (примерно тук , след това един от линковете които ще ти бъдат предложение във формат
[img]самия линк на картинката[/img].
Пощата я имаш на PM. _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 10:03 Заглавие: |
|
|
www.imageshack.us
www.picvalley.net
Тук можеш да качваш _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 11:22 Заглавие: |
|
|
Пробвай това.Намали говора до край.След това натискаш V- от панела на ТВ и едновременно RECALL от дистанцията.Не става от първия път.Ако влезеш процедурата се повтаря да влезеш във второто меню. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:20 Заглавие: Звук DK на ТВ MARQUANT MCT-14934P2 |
|
|
Изпратих снимка на RC-то на Божилов,защото открих само неговия имейл.Ще пробвам и този вариант,който сте ми предложили. _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:37 Заглавие: |
|
|
| Ти май не четеш какво ти се пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|