| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 20:43 Заглавие: |
|
|
Ето един за Neo 1425. Сигурен е от работещ телевизор. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 21:08 Заглавие: |
|
|
още един ,но не мога да твърдя,че е 100%-ов
.....по-скоро това в пощата Ви трябва да свърши да свърши работа;ю
тук не можах да го променя.Успех.
Последната промяна е направена от emoome на Вто Ное 20, 2007 13:15; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 22:18 Заглавие: |
|
|
благодаря,колеги
ще пробвам,и ще Ви кажа как е с тях _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 9:34 Заглавие: |
|
|
| Виж си пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 18:16 Заглавие: |
|
|
Телевизора заработи нормално с един от изпратените от Вас дъмпове!
Благодаря на всички отзовали се от мое име,и от името на колегата при който всъщност дойде тв.
Закривам темата  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|