| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cprog Нов потребител


Регистриран на: 13 Май 2004 Мнения: 24 Местожителство: sopot
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 18:26 Заглавие: Neo TV-2115tx сервизен режим |
|
|
Някой може ли да помогне,няма скрити бутони в пулта
благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 19:04 Заглавие: |
|
|
| С какво е изпълнено това Нео? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cprog Нов потребител


Регистриран на: 13 Май 2004 Мнения: 24 Местожителство: sopot
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 19:11 Заглавие: |
|
|
| tda9351ps/n2/3i tda8356 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 19:24 Заглавие: |
|
|
| А за какво ти е сервизния режим ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 19:25 Заглавие: |
|
|
Виж това дето пратих на лични, дали става? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cprog Нов потребител


Регистриран на: 13 Май 2004 Мнения: 24 Местожителство: sopot
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 19:27 Заглавие: |
|
|
благодаря на top serviz и всички които отговориха
справих се
исках да го разпъна по вертикала |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|