| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:00 Заглавие: Как да вържа автокасетофон Blaupunkt RCM 126? |
|
|
Взех блаупункт, за който предишният собственик твърди, че работи(не съм 100% сигурен). Свързах го към евробуксата на моята кола, на която до сега свиреше CD Alpine. Въобще не тръгва, нито светва нещо. Моята евробукса е само с 2 реда, а тази с 3. Дали схемата на свързване е различна. Аз свързах на долните 2 реда:
http://i.data.bg/07/11/20/671342_orig.jpg
http://i.data.bg/07/11/20/671338_orig.jpg
Намалявай си снимките ако искаш да се виждат  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Niakoi Опитен потребител

Регистриран на: 20 Авг 2006 Мнения: 356 Местожителство: Каръктаун
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:10 Заглавие: |
|
|
| Долните два реда са достатъчни за да свирне радиото, стига да е свързано вярно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:11 Заглавие: Re: Как да вържа автокасетофон Blaupunkt RCM 126? |
|
|
| ieiei написа: | ....Моята евробукса е само с 2 реда, а тази с 3. Дали схемата на свързване е различна. Аз свързах на долните 2 реда:
|
Интересен подход  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 15:14 Заглавие: |
|
|
Буксата от схемата не отговаря на буксата на самото радио(снимката)
Кои позиции са "+"(колко на брой) и "-"?
Поне би трябвало да светне или да издаде шум. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 16:12 Заглавие: |
|
|
На 7 и 4 - "+"
На 8 - "-"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 17:21 Заглавие: |
|
|
| Тръгна, обаче не свети дисплея |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 20:31 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Тръгна, обаче не свети дисплея |
Тогава му смени лампата на дисплея  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 8:01 Заглавие: |
|
|
Ако има" лампа " и тя е изгоряла не трябва ли да се вижда нещо на дисплея.Снощи в тъмното дисплея светеше слабо в същия тон като копчетата,но абсолютно празен(явно е заминал).
И понеже хич не съм в час,ще помоля за още малко помощ.
1.Дисплей подлежи ли на ремонт и дали си струва.
2.Къде на наи-горния ред мога да включа MP3 плеер .Схемите
дадени по горе за буксите на модела се различават от касетофона(снимките).
Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 9:56 Заглавие: |
|
|
| ieiei написа: | Ако има" лампа " и тя е изгоряла не трябва ли да се вижда нещо на дисплея.Снощи в тъмното дисплея светеше слабо в същия тон като копчетата,но абсолютно празен.
1.Дисплей подлежи ли на ремонт и дали си струва.
2.Къде на наи-горния ред мога да включа MP3 плеер .Схемите
дадени по горе за буксите на модела се различават от касетофона |
Аз бях до тук. Нямам нито време, нито нерви да пиша повече. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 10:01 Заглавие: |
|
|
долните две букси са достатъчни.Ако не свири или поне не свети значи има проблем в радиото.Горните са за аудио изходи... _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|