| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 19:32 Заглавие: Проблем с картината на SONY KV-E2961D . |
|
|
| Проблема е , че цветовете не са реални и от ляво на дясно има като завеса ( от ляво е по - бледо и надясно става по - плътно ) в синьо . Телевизора е 100Hz и има PIP . В PIP-а картината е с нормални цветове . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 20:38 Заглавие: |
|
|
Хех,дядото на стохерцовото сони.
Като изключим най-баналните неща-маска или изсъхнал електролит на захранването на видеоусилвателите,които явно не са проблема.
Остава да огледаш по вторичните на импулсното за изтекъл или поддут филтражен и да попрепоиш из 100херцовата обработка...пък белким стане. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 9:40 Заглавие: |
|
|
| Мисля , че проблема е в обработката на сигнала , защото както писах в малкия прозорец картината е нормална и като го местя в четирите ъгъла си остава добре . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 15:45 Заглавие: |
|
|
Точно в този телевизор-всичко може да е.
Виж все пак-огледай за филтражни електролити по вторичните на импулсното.
Попрепой и огледай хубаво за спойки из 100херцовата обработка.
Шасито ти е AE-2F-ако нямаш схема-във монитора има. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 18:36 Заглавие: |
|
|
| Нагрей видеопроцесора с духалката и виж дали ще се оправи за момент. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 20:47 Заглавие: |
|
|
| Презапоих малко и за сега телевизора работи . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|