| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 21:56 Заглавие: Търся схема за Sharp 14D-SC |
|
|
| Търся схема за Sharp 14D-SC. Процесор X2321CEN1, Памет CAT 93C46P, Видео TDA8362, TDA8395, TDA4661, TDA7056. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan dimitrov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Дек 2005 Мнения: 828 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Ное 23, 2007 10:48 Заглавие: |
|
|
| Здравейте!Вижте това в пощата върши ли работа.Прилича ми на шаси H но базата данни под Линукс още е в много начален стадии и не съм сигурен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Пет Ное 23, 2007 10:49 Заглавие: |
|
|
Имам я на хартия.В момента нямам възможност да я снимам.Ако с нещо мога да ти помогна на лични. _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пет Ное 23, 2007 20:11 Заглавие: |
|
|
Благодаря,
шасси Н е различно,но засега ремонта върви и без схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 23, 2007 20:22 Заглавие: |
|
|
Спреред архива ми е шаси SP30 ,ще Ви изпратя утре сутринта схемата,сравнете. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Ное 23, 2007 20:24 Заглавие: |
|
|
| marin_bonchev написа: | Благодаря,
шасси Н е различно,но засега ремонта върви и без схема. |
Шасито е може би SP30 или негов вариант;има го в монитора  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Ное 24, 2007 9:18 Заглавие: |
|
|
Поща _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Съб Ное 24, 2007 13:54 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви,
Телевизорът вече работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|