| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 16:14 Заглавие: |
|
|
| Свири и работи .Въпросът е на горния ред откъде да влезе mp3 . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 23:29 Заглавие: |
|
|
| От никъде!Това радио няма AUX!Обаче ще стане с адаптерна касетка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 11:11 Заглавие: |
|
|
Имаш повреден дисплей и няма да го оправиш няма вход за мр3 .мога да го купя за 10 лв плюс транспортни за моя сметка. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Ное 23, 2007 13:08 Заглавие: |
|
|
Ще опитам с касета, иначе радиото си бачка супер и дисплея не липсва много.
Предложиха ми да сменят целия панел отпред ,но не си струва инвестицията.
ps. От тук ( Aux-In ) неможе ли да влезе сигнал от mp3. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|