| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 17:23 Заглавие: watson fa7040 dump |
|
|
здравеите
имам на масата един watson fa-7040 с шаси 11АК19Р5 на които при
опит да му активирам d/k вместо на option 09 започнах да слагам 1
на option 02 и докато се усетя изчезна вертикалната.
изтеглих други дъмпове но все искат донастройка с най верния докарах размерите но хваща на обхват само по 2-3 програми
молбата ми е как мога да възстановя оригиналня или да редактирам
новия а ако най лесния вариант е проверен работещ благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 17:35 Заглавие: |
|
|
Пробвайте тези памети. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 18:24 Заглавие: |
|
|
с едната работи но пак не хваща всички програми 15-16 от 70
с оргинлната хващаше всичко ако някъде има опция за смяна на тип
на тунера може би ще се получи процесора е vestel 19v1.ost |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 18:33 Заглавие: |
|
|
| Пробвайте и това в атача |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 18:42 Заглавие: |
|
|
Други надписи по процесора,за да Ви изпратя точното сервизно. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 18:49 Заглавие: |
|
|
micronas
vestel 19v1.ost
a14 0121
с едната на емооме хваща всичко но няма никакъв звук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 18:54 Заглавие: |
|
|
Според мен това е за Вашия процесор.
Аз лично бих записал в една от паметите които не хващата всички програми,записа на опцията за тунера/които предварително съм записал/ от паметта на emoome. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 19:04 Заглавие: |
|
|
| с това не хваща нищо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 19:04 Заглавие: |
|
|
| Още една, за P3 ,па квото стане |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 19:39 Заглавие: |
|
|
пак проблем със звука. а като се опитам давляза в сервиз се разпъва
максимално и нищо повече не мога да направя .
за това меню имам само записка за стандартите на звука
а за типа на тунера и всичко друго ???
---мисля за днес да запразнявам благодаря на отзовалите се
в понеделник на ново ПРИЯТНА ПОЧИВКА! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|