| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamil Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 384 Местожителство: с. Аспарухово, обл Варна
|
Пуснато на: Нед Дек 02, 2007 19:23 Заглавие: Дистанционно NEO 2177ТХ |
|
|
| Може ли някой да ми (подс)каже какъв модел дистанционно става за този модел ТВ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Дек 02, 2007 19:26 Заглавие: |
|
|
Може да пробваш с FRC2040 и FRC2086, но може и да е друго.
При тези "марки" изненади всякакви .
Някакви остатъци от старото или картинка от книжката? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamil Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 384 Местожителство: с. Аспарухово, обл Варна
|
Пуснато на: Нед Дек 02, 2007 19:31 Заглавие: |
|
|
ТВ-то е 2-ра ръка, без книжка с инструкции и т.н.
Старото дистанционно по погрешка влезе в печката и излезе през комина  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Дек 02, 2007 22:18 Заглавие: |
|
|
А с какви ИС е направено,някакви надписи по платката _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Дек 02, 2007 23:16 Заглавие: |
|
|
Послушай Дима.А ако не си колега-техник по-добре не го отваряй да не стане някоя беля,я да оженим опашката на кинескопа я.
Виж каква графика може да изкараш или меню ако маже да се влезе,абе квото може със възможностите само на бутоните на предния панел и снимай и постни снимката тука.Това пак ще е показателно,до някъде. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
igi66 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Ное 2006 Мнения: 407 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 13:24 Заглавие: |
|
|
Или пробвай RC723 за NEO. _________________ Телефон за връзка: 0889445366 Иван
http://www.igi66.com
skype:igi66_ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamil Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 384 Местожителство: с. Аспарухово, обл Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 04, 2007 14:55 Заглавие: |
|
|
| Занимавам се с електроника от 25 години, така че за кинескопа няма да се безпокоим. Довечера ще го отворя да видя какъв е чипа на процесора. А иначе на лицевия панел има само 5 клавиша: вкл/изкл, Vol, Prog, +, - |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|