| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 10:45 Заглавие: Crown chassis: 11AK37-11 не хваща програмите |
|
|
ЗДР. на всички ТВ-то е Crown модел:CTV7271ST, chassis: 11AK37-11, ST92195C7B1OER, 24C08, STV2248H, MSP3400G B8 V3, STV9306A, TDA7269A. Там е проблена че не хваша програми освен Евроспорта(който е перфектен) или ако ги хвани то те са с много слаб сигнал, заснежени. На някои да му се намира като за начало дъмп че да започна от по лесното преди да започна да го ровя. Мерси. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 12:15 Заглавие: |
|
|
| Не можах да мина по лесният начин. Знаете ли заместител на този тунер EWT-5F3N2-E28FW. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 12:36 Заглавие: |
|
|
Мерси за дъмпа колега прекратих работата върху телевизора защото на шефа ми му се свидят пари за части , то кондензатори нямаме а какво остава да се купи тунер. Е това е да работиш за някои друг. Както и да е закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|