| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krasiorocknroll Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 180
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 8:05 Заглавие: |
|
|
ТУ 600 е с три стъпала по 200W. В момента подържам такива системи.Имам документация за тях . Има ли амплитуден ограничител или е със смесител отгоре ? Ако стъпалата са 100W или 150W не е проблем но означава че са подменени. Навремето радиовъзлите бяха обурудвани с такива. Коя точно схема търсиш? Пиши на лични или поща за да се разберем как и какво да ти пратя . Нямам опит с качването в файлообменника а и нямам скенер ако някой помогне ще ги качим там  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 14:11 Заглавие: |
|
|
| di_rtv написа: | Нямам опит с качването в файлообменника а и нямам скенер ако някой помогне ще ги качим там  |
Регистрираш се и там.
-Upload бутончето.
-Browse докато си намериш файлчето из директроиите на твоя компютър.
-драскаш там нещоси по каренцата за описание,марка,модел,за да се знае къв е аджеба тоя файл
-и накрая даваш UPLOAD
Абе с 2 думи-няма нищо сложно. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 22:13 Заглавие: |
|
|
| Bojilov Благодаря за пояснението. Ще пробвам да намеря скенер и да ги кача в файлообменника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 22:18 Заглавие: |
|
|
Ако не става или нещо не можеш да се оправиш-пиши ми на Л.С. да се разберем по скайп,ICQ или мейл да ги преточим и аз ще ги кача във файлообменника. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 23:17 Заглавие: |
|
|
| О.К. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|