| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Чет Дек 06, 2007 13:03 Заглавие: |
|
|
Няма ли да споделите как отключихте ТV.!
A за паметта мисля,че след замяната и ТV. тръгва след 10-15сек. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
Пуснато на: Чет Дек 06, 2007 15:52 Заглавие: |
|
|
| Не сам отклу4ил тв-то,така си е от клиента. Ако успея, няма да пропусна да цподеля. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
Пуснато на: Чет Дек 06, 2007 18:21 Заглавие: |
|
|
| Moм4ета, с презапис на паметта от руски саит за шаси C15C вси4ко е то4но. Оште веднаш благодарско. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 9:28 Заглавие: |
|
|
Кой Ви е учителят по Български език?Пратете му поздрави. _________________ Едно е да искаш,друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:28 Заглавие: |
|
|
НЕДЕЙТЕ ТАКА МОЛЯ ВИ !
Грешките може да са технически. Виждам,че цитирате Хайтов а той казваше:
Заобиколени сме от безгрешници,това вече не се понася.
Отивам си с кеф от тоя свят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 10:35 Заглавие: |
|
|
Чак пък технически
Кажи поне каква е разликата в записа на паметите. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 12:17 Заглавие: |
|
|
Не Ви разбирам, пояснете се!
Добавено от Божилов
Ще помоля ако има още нещо да се споменава-да се дискутира по същество.Хайтов определено не е темата на дискусията.
А че писането със буквите 4 и 6 е неприятно-спор няма |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Пет Дек 07, 2007 19:41 Заглавие: Re: tv vcr samsung-tx14n3f -panel lock |
|
|
| Rumenman написа: | | бутоните от местния панел не работят. от пулта съшто не се управлява. проца е saa5565ps/n3/0259.извинете ме за правописа' но за 1 4ас това написах без сина .вапроса ми е; как да се отклу4и. | Човека ви се извини предварително Защо му наскачахте така |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rumenman Опитен потребител

Регистриран на: 30 Сеп 2004 Мнения: 146 Местожителство: Стамболийски
|
Пуснато на: Нед Дек 09, 2007 17:22 Заглавие: |
|
|
| Eх мом4ета, не ВИ се сърдя. У4ителите ни бяха добри и ни у4еха добре, но на67 години надявам се да се справя с клавиатурата.Моля Ви за тьрпение. Ето нау4их как се изписват главни букви. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Нед Дек 09, 2007 17:34 Заглавие: |
|
|
Синът ти ли те научи на 6льокавица? Темата приключи. А следващите такива постове ще ги трия. За максимум 2 преписвания ще научиш къде са ч, ш, щ, ю.
Това се отнася за всички. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|